Судова Практика

Понад 10 років досвіду у вирішенні правових спорів між приватними особами та організаціями, 85% виграшних справ – це те, що пропонує Вам адвокатське бюро «Власенко, Берестова & Партера». На цій сторінці ознайомтеся з прикладами нашої судової практики. Швидше за все, ми вже мали успішний досвід вирішення завдань, подібних до Ваших.
Цей розділ містить лише невелику частину найкращих справ нашої компанії. Якщо у Вас залишилися питання, телефонуйте за контактним номером на сайті. Фахівець оцінить Вашу ситуацію індивідуально в телефонному режимі і дасть відповідь, чи зможемо допомогти вирішити завдання з успішним результатом.

Суть звернення: 23.09.16 Центральним районним судом м. Миколаєва під час відкритого засідання розглянуто цивільний позов ПАТ «Приватбанк» про виселення із житла без права надання відповідачу іншої житлової площі.
Суд ухвалив: повністю відмовити позивачу у задоволенні позовної заяви.

Суть звернення: 15.05.14 Цюрупинським районним судом під час відкритого засідання розглянуто справу за позовом про визнання права на членство у садовому товаристві «Ізумруд».
Суд ухвалив: поданий позов задовольнити, визнавши за позивачем право стати членом товариства, користуватися земельним наділом замість померлого, судові витрати покласти на відповідача.

Суть звернення: 27.02.18 під час відкритого судового процесу Апеляційним судом у складі колегії суддів Херсонської обл. розглянуто справу про апеляцію ПАТ "АВТОТРАНС" до рішення Голопристанського рай. суду від 21.02.17 щодо виплати моральної та матеріальної шкоди після ДТП.
Суд ухвалив: подану апеляцію відхилити, попереднє рішення залишити без змін, виплати на експертизу покласти на позивача.

Суть звернення: 18.09.14 відбулося засідання адміністративного суду за позовом до Херсонської обл. держ. адміністрації про визнання неправомірним та скасування винесеного нею раніше розпорядження.
Суд ухвалив: поданий позов задовольнити повністю, винесене обл. держ. адміністрацією рішення скасувати, стягнути з ХОДА належні кошти на користь позивача.

Суть звернення: 08.06.16 колегією суддів судової палати Апеляційного суду Херсонської обл. у цивільних справах, розглянуто цивільну справу щодо апеляції ПАТ «Приватбанк» до рішення Комсомольського рай. суду щодо виплати боргу.
Колегія ухвалила: подану апеляцію відхилити, попереднє рішення залишити без змін.

Суть звернення: 03.03.17 Херсонським міським судом Херсонської області у ході відкритого судового засідання розглянуто справу про виплату ПАТ «Приватбанк» заборгованості за взятим раніше кредитом.
Рішення: у задоволенні позову на користь ПАТ «Приватбанк», а також виплаті судових витрат відповідачем відмовити повністю.

Суть звернення: 12. 03. 18 Решетилівським районним судом Полтавської області у відкритому засіданні розглянуто справу щодо захисту порушених прав споживача фінансових послуг, визнання недійсними рамкової Угоди, Договору про наданий транш.
Рішення: задовольнити позов, визнавши Угоду, Договір недійсним. Судові витрати покласти на відповідача.