Про Нас

Адвокатське бюро «Власенко, Берестової та партнери» — понад 10 років на варті Ваших прав та інтересів!

Соціальна та правова незахищеність, на превеликий жаль, є нашою повсякденністю. Враховуючи політичну нестабільність та постійну активність законотворчих процесів, захисту прав та інтересів потребують усі — бізнесмени та держслужбовці, активісти та домогосподарки, молодь та люди похилого віку.

Ми вважаємо, що послуги юридичних фірм мають бути доступні всім без винятку верствам населення. Адже кожен може зіткнутися із неприємностями через незнання елементарних норм права. Але незнання законів не звільняє від відповідальності. Консультації юристів чи адвокатів компанії «Власенко, Берестової & Партнери» допоможуть уберегтися від багатьох непередбачених та неприємних ситуацій у різних сферах юриспруденції.

Юридична фірма для кожного

Адвокатська фірма «Власенко, Берестової & Партнери» створена у 2009 році та понад дев'ять років успішно здійснює свою діяльність у сфері надання юридичних послуг. Молоді та активні фахівці взялися до справи, усвідомлюючи всю складність становища у сфері захисту законних інтересів простих громадян та організацій. Ми глибоко перейнялися ідеєю про реалізацію рівних прав і можливостей для всіх і впевнено працюємо в цьому напрямі.

Основною метою бюро є захист прав та інтересів громадян, бізнесу та бізнес процесів в Україні та світі. Юристам нашої компанії цікаво займатися не лише консультуванням бізнесу, реєстрацією підприємств, адвокатським супроводом зовнішньоекономічної діяльності, а й надавати консультації та правову допомогу громадянам, незалежно від їхнього соціального статусу, віку та матеріального достатку. Приклади наших успішних справ та відео відгуки вдячних клієнтів ви можете вивчити на цьому сайті.

Надійна юридична компанія - запорука вашого спокою

Приватний адвокат – незамінний фахівець для успішного ведення бізнесу, вирішення повсякденних правових завдань та дрібних господарських спорів. Своєчасна консультація нашого юриста допоможе запобігти виникненню будь-яких правових труднощів..

Наші провідні фахівці до ваших послуг:

Власенко Дмитро В'ячеславович

Закінчив Інститут підготовки професійних суддів при Одеській національній юридичній академії (магістр).

З 2015 року – аспірант у МУБІП.

Досвід:

2007 - ТОВ незалежна аудиторська фірма «Пріоритет»;

2008 - Управління ПФ у Дніпровському районі м. Херсона; ВАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго»;

2010 - Херсонський окружний адміністративний суд;

2011-2012 - ПП «Юрінтербізнесплюс»; ГУ Держсанепідемслужби у ХО;

з 2013 року – приватна практика.

Берестовий Євген Вікторович

Закінчив Національний університет «Юридична академія ім. Ярослава Мудрого» (юрист спеціаліст).

 

Досвід:

2009 - ТОВ "Євро-Прогрес";

2011 - ПП «Юридична компанія «Ярошик та Партнери»;

2012 - державна служба;

2013 - 2016 - ТОВ «Юридична Компанія Південь Гранд»;

з 2016 року – приватна практика.

Нам довіряють

За час своєї діяльності юристи компанії «Власенко, Берестової та партнери» успішно закінчили понад 700 справ. На сьогодні у провадженні перебувають 100 справ, серед яких цивільні, кримінальні, господарські, адміністративні, банківські та фінансові справи. За 2017 рік фірма уклала договори з більш ніж 70 новими клієнтами, що свідчить про високу довіру до нашої компанії.

Сила компанії – це її колектив

Колектив компанії «Власенко, Берестової & Партнери» складається з випускників найкращих юридичних університетів, а отже є представниками різних юридичних шкіл, що гарантує всебічний підхід до вирішення буд-якої юридичної проблеми. Юристи компанії мають досвід роботи у правоохоронних органах, судах, органах державної влади та органах місцевого самоврядування, а тому чітко розуміють принципи та правила роботи із середини. Наші юристи мають і науковий досвід, є авторами науково-практичний статей, а також учасниками наукових конференцій. Серед наших адвокатів є кандидат юридичних наук.

Бездоганна репутація компанії «Власенко, Берестової & Партнери» забезпечується виключно професійною та самовідданою роботою колективу. Усі співробітники готові до кінця боротися за отримання потрібного результату, про що свідчать позитивні відгуки наших клієнтів.

Наша команда

Євген Берестовий

Засновник, Адвокат

Національний університет «Юридична академія ім. Ярослава Мудрого», (кваліфікація фахівець)

Дмитро Власенко

Засновник, Адвокат

Інститут підготовки професійних суддів при Одеській національній юридичній академії (кваліфікація магістр). Кандидат юридичних наук

Денис Резуненко

Старший партнер, Адвокат

Національна академія внутрішніх справ України (кваліфікація спеціаліст).

Максим Отаманюк

Директор, Юрист

Київський університет права Національної Академії наук України ім. Володимира Корецького (Кваліфікація спеціаліст).

Анастасія Томіна

Юрисконсульт

Міжнародний університет бізнесу та права 2014 – 2019 (кваліфікація бакалавр).

Про Нас Говорять

Наші Сертифікати

У ВАС ВИНИКЛА ПРОБЛЕМА І ВИ НЕ ЗНАЄТЕ, ЯК ЇЇ ВИРІШИТИ?

Телефонуйте і на всі ваші запитання відповість адвокат з досвідом роботи в Одесі та Херсоні.

Зателефонувати Зараз!